Dziś, 24 sierpnia, odbyły się kolejne warsztaty lasoterapii dla pacjentów Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc.

Spotkanie poprowadził Marek Michalski, członek Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych, który w przyjazny i przystępny sposób tłumaczył, jak kontakt z naturą wspiera zdrowie, wzmacnia odporność i pomaga łagodzić skutki chorób płuc.
Każdy spacer po lesie to nie tylko relaks, ale również terapia dla ciała i ducha - podkreślal Michalski.
Już dziś zapraszamy pacjentów naszego szpitala na kolejne edycje warsztatów „Las na receptę”:
14 września | godz. 10.00
28 września | godz. 10.00
12 października | godz. 10.00
Spotkania odbywają się w ramach programu promocji zdrowia „Holistyczne wsparcie pacjentów w celu łagodzenia skutków chorób pulmonologicznych”.
Projekt jest dofinansowany przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dziękujemy za wsparcie tej wyjątkowej inicjatywy.


